Kocaeli Hurdacı

Kocaeli Hurdacı, 2021 yılı güncel hurda fiyatları ile Kocaeli (Körfez) bölgesi hurda alım satım hizmetleri sunmaktadır. Hurda alımlarımızı sizlerden gelen taleplere göre hızlıca gerçekleştiriyoruz. Kocaeli (Körfez) bölgesi alımınız yaptığımız hurdalar;
Demir Hurdası,
Bakır Hurdası,
Alüminyum Hurdası,
Sarı Hurdası,
Çinko Hurdası,
Kalay Hurdası,
Kurşun Hurdası,
Kalay Hurdası,
Kablo Hurdası,
Motor ve Makine Hurdası

Kocaeli bölgesinde yoğunlukta olan fabrika ve sanayi dolayısı ile sıklıkla geri dönüşüm ihtiyacı doğmaktadır. Geri dönüşümün önemini bilen ve bu bilinç ile hareket eden Can Metal Hurda firmamız sizlere kolaylık sağlamaktadır. Bu kolaylıkla ile kolayca hurda ve geri dönüşüm ürünlerinizi kazanca çevirebilirsiniz. İşletmeler için hizmet kalitesi çok önemlidir. Bizler verdiğimiz hizmet ile birçok firma ve kuruluş tarafından tercih edilmeye devam edilmekteyiz. Güncel Hurda Fiyatlarımız ile tüm alım ve satım işlemlerimizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Kocaeli Fabrika Bozumu – Bina Yıkımı – Şantiye Bozumu

Fabrika, Şantiye ve Bina bozum ve yıkım işlerimizi profesyonel ekibimiz ile tüm izinler alınarak gerçekleştiriyoruz. Fabrika yıkımı için sizler ile görüşerek sözleşme ve anlaşma sağlıyoruz. Bina yıkımı konusunda ilçe ve il genelinde tecrübeli uzman ekibimiz ile kamu ve özel sektörde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Şantiye bozumu konusunda hizmet ihtiyacınız var ise istanbul da ki en tecrübeli şantiye kurum ve bozum ekimiz ile sizlere yardımcı olmaya hazırız.

Hurdacı Kocaeli İlçeleri (Kocaeli Hurdacı)

Gebze, İzmit, Darıca, Körfez, Gölcük, Derince, Çayırova, Kartepe, Başiskele, Karamürsel, Kandıra, Dilovası

Firmamız yukarıda ki tüm ilçelerden en güncel hurda fiyatları ile hızlıca hurda alım işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. Hurdalarınızı kapınızdan nakit ile tartım yaparak hemen alıyoruz.